Jaunumi

Jaunumi

IEROBEŽOTA KUSTĪBA BIĶERNIEKU TRASĒ

Sākot no 4.jūlija līdz 22.jūlijam Biķernieku trasē noritēs rekonstrukcijas darbi un tiks slēgtas atsevišķas vietas auto un moto trasē.

Trases apmeklētājiem lūgums būt piesardzīgiem un izmantot trases brīvās daļas

Paldies par sapratni

 

  • Skatīts: 311

Vasaras drifta festivālā Biķerniekos uzvaru izcīna 17 gadus vecais Nikolass Bertāns

Pagājušajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē tika aizvadīts “Vasaras drifta festivāls 2022”. Pēc vairāk nekā gada pārtraukuma Latvijā uz starta atkal izgāja 17 gadus vecais Nikolass Bertāns, kurš izcīnīja uzvaru PRO klasē, finālā pārspējot pagājušā gada Latvijas drifta čempionu Jāni Jurku. Semi PRO ieskaitē triumfēja Dāniels Lācis, savukārt Street klasē labākais šoreiz Elvijs Kuļijevs.

  • Skatīts: 441

Jau šo sestdien Biķerniekos autošosejas svētki ar Dzintara apli, ABC Race un MANO Superlaps

Autosporta fanus šo sestdien, 28. maijā, Biķernieku trasē sagaida īsti autošosejas svētki. “MANO Events CUP” pasākuma ietvaros visas dienas garumā uz starta izies vēsturiskie “Dzintara apļa” VAZ un VOLGA spēkrati, aizraujošie “ABC Race” klases pārstāvji, kā arī “MANO Superlaps” ieskaitēs savā starpā mērosies visdažādākie ielas automobiļi – sākot no ierastajiem BMW un Honda līdz pat ekskluzīviem Porsche.

  • Skatīts: 1900

Baltijas drifta sezonas atklāšanā Biķernieku trasē triumfē lietuvieši un igauņi

Sestdien, 14. maijā, Biķernieku trasē ar aizraujošām cīņām un mainīgiem laika apstākļiem tika aizvadīta grandiozā Baltijas drifta sezonas atklāšana. PRO klasē labāko sniegumu demonstrēja lietuviešu braucēji, jo finālā Donatas Macpreikšas izcīnīja uzvaru pār Valdu Vindžigelski, savukārt Semi Pro ieskaitē visu goda pjedestālu šoreiz aizņēma sportisti no Igaunijas.

  • Skatīts: 388

Startē MiniGP Latvija

Vienlaicīgi ar pirmo motošosejas treniņu Biķernieku mototrasē, notika arī zīmīgs notikums Latvijas bērnu motošosejas vesturē. Pērn, Latvijas nacionālā vērtība – Zelta Mopēds svinēja 50 gadu jubileju, un tas bija ne tikai lielisks iemesls atskatīties uz pusgadsimtā paveikto, bet arī padomāt arī par nākotni. Un nākotne ir bērnos!

  • Skatīts: 230

SESTDIEN BIĶERNIEKU TRASĒ 125 DALĪBNIEKI ATKLĀS BALTIJAS DRIFTA SEZONU

Šajā nedēļas nogalē, 13.-14. maijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē sezonu atklās Baltijas drifteri. Dalībnieku skaits uz sezonas atklāšanu augsts, kopā 125 sportistu, trīs ieskaites klasēs , no visām 3 Baltijas valstīm. Sezona tiks atklāta ar spraigām cīņām, divās trasēs vienlaicīgi un jaunu trases konfigurāciju Semi Pro un  Pro klasēm.

  • Skatīts: 2229

Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta atklāšanā spraigākas cīņas raisa jaunais sacensību formāts

7. maijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tika atklāta jaunā Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta sezona, cīņas par šī gada tituliem ir atklātas. Jaunā sacensību formāta ievešana ir attaisnojusies, par to liecina sportistu motivācija cīnīties un skatītāju ovācijas tribīnēs. 2022. gadā plānoti seši sacensību posmi, starti arī Lietuvā un Igaunijā.

  • Skatīts: 223

Baltijas drifta sezona tiks atklāta 14. maijā Biķernieku trasē

Baltijas drifta sezona šogad tiks atklāta ar starptautiskām, divu dienu sacensībām. Atgriežoties sacensībās ar skatītājiem, tiek gatavots arī patīkams pārsteigums visiem sacensību apmeklētājiem, atvērti dalībnieku parki, drifts divās vietās vienlaicīgi un jauna trases konfigurācija Semi Pro un Pro klasēm.

  • Skatīts: 1209

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626