Jaunumi

Jaunumi

“NEZ Drift Grand final” nedēļas nogalē Biķerniekos uz starta 150 dalībnieki

Tas brīdis ir klāt -  arī drifta disciplīna oficiāli noslēgs 2023. gada sezonu. 7. un 8. oktobrī, Biķernieku sporta kompleksā norisināsies Ziemeļeiropas Zonas drifta čempionāta fināls, jeb Grand Final 2023, kas ietvers sacensībās Livonijas drifta čempionāta finālu, Latvijas drifta čempionāta finālus, Latvijas drifta kausa finālu, Lietuvas Semi Pro čempionāta finālu un , protams, NEZ drifta čempionāta finālu.

  • Skatīts: 23

Reinim Nitišam jauns Biķernieku trases rekords un arī uzvara četru stundu izturības sacensībās

Svētdien Biķernieku trasē norisinājās Baltijas autošosejas čempionāta noslēdzošā posma izturības sacensību diena, kas iesākās ar jaunu salonautomašīnu rekordu – Reinis Nitišs ar Mercedes-Benz AMG GT3 EVO automašīnu Biķernieku auto apli veica 1:16.325 minūtēs. Iepriekšējais rekords, kuru ar šo pašu auto lietuviešu pilots uzstādīja vien divas dienas iepriekš, tika pārspēts par 0,7 sekundēm. 

  • Skatīts: 119

Baltijas autošosejas sezonas fināls Biķerniekos, uz starta vairāk nekā 30 BMW 325 CUP dalībnieki

Jau šajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē ar sezonas piekto posmu noslēgsies Baltijas autošosejas čempionāta sezona, kurā joprojām jānoskaidro čempioni vairākās ieskaites klasēs, ieskaitot populāro BMW 325 CUP klasi. Kā papildus sacensību odziņa sagaidāma amizanto un ātro Legends cars automašīnu sacensības, kurās pulcēsies ātrākie piloti no Zviedrijas, Somijas un Latvijas.

  • Skatīts: 1905

Šo sestdien Biķerniekos notiks unikālas autošosejas sacensības pa 5,5 km garo, apvienoto apli

Šo sestdien, 16. septembrī, Biķernieku trasē norisināsies aizraujošs autošosejas pasākums, kas sevī apvienos 100 minūšu izturības sacīkstes, “MANO Superlaps” posmu ielas automašīnām un Igaunijas vēsturisko formulu kausu.

Tikai reizi gadā autošosejas un “MANO Superlaps” dalībniekiem tiek piedāvāts izbaudīt 5,5 kilometru garo, apvienoto Biķernieku apli, kas sevī ietver klasisko auto apli un aizraujošo moto apli. Šī konfigurācija ir īpaša ne vien ar to, ka tā ir par 50% garāka nekā ierastais auto aplis, bet arī to, ka braucējiem jāspēj būt ātriem arī tehniski sarežģītajā moto aplī. Tas ir ievērojami šaurāks un ar iespaidīgām augstuma maiņām, kopā veidojot ļoti aizraujošu, bet arī grūtu pieredzi.

  • Skatīts: 1445

Baltijas drifta sezonas noslēgumā uzvar Bertāns, par Baltijas čempionu kļūst Jurka

Pagājušajā nedēļas nogalē, 9. un 10. septembrī, Biķernieku trases aizraujošajā “Raganas katla” konfigurācijā norisinājās Baltijas drifta sezonas noslēgums, kas vienlaikus bija arī Livonijas un Latvijas drifta čempionātu priekšpēdējais posms. Uzvaru sacensībās izcīnīja Nikolass Bertāns, finālā pārspējot igauni Karelu Piiroja, savukārt trešā vieta Jānim Jurkam, kurš attiecīgi izcīnīja arī Baltijas čempiona titulu.

  • Skatīts: 158

Nakts rallijkrosā noskaidro Latvijas-Lietuvas rallijkrosa 2023. gada sezonas čempionus

Vakar, 9. septembrī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās noslēdzošais šī gada Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta posms “Nakts rallijkross”. Tumsas aizsegā, izgaismotā trasē, tika noskaidroti čempioni un labākie septiņās klasēs. Cīņas par tituliem ne tikai tumsā, bet arī trases otrā virzienā, kas papildus spriedzi radīja sportistiem un asākas izjūtas līdzjutējiem tribīnēs.

  • Skatīts: 110

Bertāns, Jurka, Čirba un citi labākie Baltijas drifteri tiksies “Raganas Katlā”- Biķerniekos jau šajā nedēļas nogalē!

Tikai vienu reizi gadā, Biķernieku raganas katlā, tiekas labākie Baltijas Semi pro un Pro sportisti, lai noskaidrotu, kurš būs labākais. 58 dalībnieki, 30 Semi Pro un 28 Pro stāsies uz starta vienā no bīstamākajām drifta trasēm Eiropā.

Šī Biķernieku trases daļa izceļas ar pamatīgām reljefa maiņām, nepārskatāmiem līkumiem un mazām drošības zonām, padarot to par neaizmirstamu piedzīvojumu gan braucējiem, gan skatītājiem.

  • Skatīts: 755

Šajā nedēļas nogalē “Nakts rallijkross” Biķerniekos, pirmo reizi vēsturē starts trases otrā virzienā

Šajā nedēļas nogalē, 9. septembrī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisināsies “Nakts rallijkross”, Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta 2023. gada sezonas noslēgums. Pirmo reizi vēsturē vairāk nekā 80 rallijkrosa braucēji startēs trases otrā virzienā. Par jaunu tradīciju kļuvušajā nakts pasākumā, dalībnieki pēdējās iespējas braucienus jeb LCQ un fināla braucienus aizvadīs dienas tumšajā laikā.

  • Skatīts: 951

Drifts Biķernieku trases “Raganas Katlā” jau šajā nedēļas nogalē!

Tas brīdis ir klāt -  drifts atgriežas Raganas katlā, Biķernieku trasē - vienā no bīstamākajām drifta trasēm Eiropā. 10.septembrī, svētdien, mūs sagaida aizraujošas sacensības ’’Baltic Grand Final‘’ un Latvijas/Igaunijas čempionāta posmi, kā arī Latvijas drifta čempionāta Semi pro klases posms.

Šogad Raganas katlā sagaidāms prāvs dalībnieku skaits, PRO klasē dalību pieteikuši 25 dalībnieki, bet Semi Pro klasē 23 sportisti.

  • Skatīts: 902

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626