Jaunumi

Jaunumi

Rīgas Ziemas kauss – pirmais posms Biķerniekos jau 3. decembrī

Jau 3. decembrī tiks dots starts Rīgas Ziemas kausa 2022/2023 sezonai. Šī ziemas autosprinta seriālam būs jau sestā sezona, kurā uz starta slavenajā Biķernieku trasē varēs stāties gan pieredzējuši autosportisti, gan arī tie, kas drošā un slēgtā vidē vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes.
  • Skatīts: 235

Cīņa līdz “Rallijsprints Latvija” pēdējā ātrumposma finišam, Nordstrands izrauj uzvaru par 0,7 sekundēm apsteidzot Baumani

Svētdien, 30. oktobrī, ar “Rallijsprints Latvija” Biķernieku Kompleksajā Sporta Bāzē noslēdzās Latvijas Automobiļu federācijas Rallijsprinta 2022. gada Kausa izcīņas sezona, par sacensību uzvarētājiem kļūstot norvēģu Karla Pedera Nordstranda / Jonas Anders Andersson ekipāžai, kuri līderpozīciju nodrošināja vien pēc rallijsprinta noslēdzošā ātrumposma veikšanas, savus tuvākos konkurentus Jāni Baumani / Elvisu Hermani apsteidzot vien par nieka 0,76 sekundēm.

  • Skatīts: 199

Minirallija sezonu ar uzvaru “Minirallijā Latvija” noslēdz Mārtiņš Ločmelis / Harijs Vējiņš

Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā norisinājās Latvijas Republikas 2022. gada “ERST Finance” Minirallija kausa izcīņas standarta automobiļu klasē sezonas noslēdzošais posms “Minirallijs Latvija”, kurā uzvaru, 135 dalībnieku konkurencē, izcīnīja Mārtiņa Ločmeļa / Harija Vējiņa ekipāža ar “Subaru Impreza” automašīnu.

  • Skatīts: 632

“Minirallijs Latvija 2022” – 135 dalībnieki un 7 specbalvas

Jau šo sestdien, 29. oktobrī, Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā norisināsies Latvijas Republikas 2022. gada “ERST Finance” Minirallija kausa izcīņas standarta automobiļu klasē sezonas noslēdzošais posms “Minirallijs Latvija”. Sacensībām pieteikts maksimāli iespējamais skaits dalībnieku – kopumā 135 ekipāžas, ne vien no Latvijas, bet arī Lietuvas, Zviedrijas, Beļģijas un Argentīnas. Bet par papildu motivāciju parūpēsies “Minirallijs Latvija” partneri un atbalstītāji, sagādājot īpašas specbalvas.

  • Skatīts: 934

Miniralliju sezonas noslēgumā – “Minirallijs Latvija”

Šā gada 29. oktobrī Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā norisināsies Latvijas Republikas 2022. gada “ERST Finance” Minirallija kausa izcīņas standarta automobiļu klasē sezonu noslēdzošais posms “Minirallijs Latvija”. Minirallija sacensību dalībniekiem paredzēti divi unikāli ātrumposmi, kas katrs jāveic trīs reizes – kopumā seši asfalta seguma “dopi” ar grunts sekcijām, sportisko distanci paredzot 23,46 km garumā.
  • Skatīts: 611

Ziemeļeiropas drifta čempionāta noslēgumā uzvaru izcīna Alkšārs, par Latvijas čempioniem kļūst Bērziņi

Pagājušajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē norisinājās lielais Ziemeļeiropas, Livonijas un Latvijas drifta čempionātu sezonas noslēgums. Uz starta stājās vairāk nekā 120 dalībnieki, kas aizvadīja cīņas Street, Semi Pro un PRO klasēs. Skaistu uzvaru PRO klasē izcīnīja Raivis Alkšārs, savukārt Semi Pro un Street klasēs uzvaras Dānielam Lācim un Armandam Šteinbergam.

  • Skatīts: 155

Sestdien Biķerniekos būs unikāla iespēja sacensību režīmā izbaudīt apvienoto 5,5 km apli

Šo sestdien, 17, septembrī, Biķernieku trasē norisināsies aizraujošs un unikāls autošosejas pasākums, kas sevī apvienos “MANO Superlaps” un 100 minūšu izturības sacensības. Tajā dalībnieki ar ielas un sacīkšu automobiļiem pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs sacensties lielajā, apvienotajā 5,5 km aplī, kas sevī ietver gan klasisko auto, gan izaicinošo moto apli.

  • Skatīts: 2300

Biķernieku nakts rallijkrosā noskaidro čempionus Latvijas-Lietuvas un Baltijas rallijkrosa sezonā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, ar nakts sacensībām, noslēgusies Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta, kā arī FIA NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta 2022. gada sezona. Autosporta pasākums norisinājās dienas tumšajā laikā, izaicinājums sportistiem un prieks skatītājiem, bija jaunais, vēl Biķerniekos neredzētais tramplīns, kas atradās pretī galvenajai tribīnei. Kopumā noslēguma cīņās devās 90 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas.

  • Skatīts: 232

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626