Jaunumi

Baltijas drifteri , sezonu atklās 14. Maijā Biķerniekos, drifts divās vietās vienlaicīgi

Baltijas drifta sezona šogad tiks atklāta ar starptautiskām, divu dienu sacensībām. Arī šogad, par godu sezonas sākumam, tiek gatavots patīkams pārsteigums visiem sacensību apmeklētājiem, atvērti dalībnieku parki un drifts divās vietās vienlaicīgi. Street klase savus startus aizvadīs Spīdveja Stadionā, bet Semi Pro un  Pro klases savus startus aizvadīs lielajā Biķernieku trasē, konfigurācijā #newstyle .

 

Dalībnieku reģistrācija ir uzsākta, uz šo brīdi Baltijas drifta sezonas atklāšanai ir reģistrējušies 50 dalībnieki, pilnu dalībnieku sarakstu un visu informāciju par sacensībām iespējams meklēt www.driftlatvia.com.

Biķerniekos notiks Latvijas un Igaunijas Street drifta kausi, Latvijas un Igaunijas Semi pro drifta čempionāti, Livonijas drifta čempionāts un Baltijas drifta čempionāts, kur satiksies Latvijas, Igaunijas un Lietuvas Pro drifta čempionātu dalībnieki, bet jāmin, ka jau starp reģistrējušiem dalībniekiem redzam sportistus arī no Ukrainas un Zviedrijas.

Sacensības sāksies 13. maijā, kas ir Sestdiena, kur visas dienas garumā notiks drifta treniņi, bet vakarā Street klase aizvadīs savus kvalifikācijas braucienus. 13.maijā paralēli Street klasei, lielajā trasē, Semi Pro un  Pro klases aizvadīs savus treniņu braucienus.

Savukārt 14. maijs- Svētdiena, ir noteikta kā galvenā sacensību diena. Oficiālā sacensību daļa sāksies 14.00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju visām klasēm kopā, kam sekos Street, Semi pro un Pro klases tandēmu braucieni. Noteikti jāpiemin, ka skatītājiem ieeja atvērta no 09.00, tāpēc lielākiem drifta faniem ir iespēja apmeklēt sacensības jau no paša rīta, kad iespējams vērot gan treniņus, gan kvalifikācijas braucienus, abās ieskaites klasēs. Noteikti jāpiemin, ka iegādājoties ieejas biļeti uz sacensībām 14.maijā, biļete ir derīga arī 13.maijā, kad tas ir kā papildus bonuss, ko apmeklētāji var izmantot, un apmeklēt Biķerniekus divas dienas.

Interesanti ir tas, ka sacensības notiks paralēli divās trasēs. Street aizvadīs savus startus spīdveja stadionā, bet Semi Pro un Pro klases galvenajā Biķernieku trases daļā. Semi Pro un Pro klases konfigurācija būs #newstyle -trases pamatdaļa saglabāsies jau esošā- no “smilšu kalna” gar galveno tribīni, bet konfigurācijas beigu daļa būs ietverot rallijkrosa disciplīnas  pirmo līkumu, kas noteikti būs liels izaicinājums visiem braucējiem, jo ikdienā šo trasi sportisti nebrauc, šo trases konfigurāciju sportisti brauca 2022 gada sezonas atklāšanā. 

Skatītāji aicināti vērot driftu gan lielajās Biķernieku tribīnēs, gan no laukuma pie spīdveja stadiona. Abās sacensību dienās būs atvērts dalībnieku parks, kas nozīmē, ka skatītājiem būs iespēja satikt savus iecienītākos sportistus klātienē un apskatīt jaunās sezonas automašīnas tuvumā.

  1. maijs – Drifta treniņu diena – Street, Semi Pro, Pro un Street klases kvalifikācijas braucieni.
  2. maijs – Baltijas drifta sezonas atklāšana, Semi Pro un Pro klases kvalifikācijas un tandēmu braucieni, Street tandēmu braucieni.

Biļetes ietvers neierobežotu piekļuvi gan abiem dalībnieku parkiem, gan centrālajām tribīnēm Svētdienā, biļetes darbojas divas dienas, tās iespējams iegādāties visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes būs iespējams iegādāties arī uz vietas.

Vairāk informācijas par sacensībām sekojiet līdzi:

Facebook: Driftlatvia Instagram: latviadrift  www.driftlatvia.com

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626