Jaunumi

Drifta sezonas noslēgumā Biķerniekos - drifts divās vietās vienlaicīgi

Betsafe drifta sezona noslēgsies jau šajā nedēļas nogalē, 6.oktobrī, Biķerniekos, uz starta izies visas 3 drifta klases, bet šoreiz, drifts notiks vienlaicīgi divās vietās, Latvijas drifta kausa street klase savas sacensības aizvadīs Biķernieku spīdveja stadionā, bet Proam un Pro klases savus startus aizvadīs Biķernieku lielās trases konfigurācijā ar jaunu papildus līkumu trases beigās. Visu dienu drifts notiks paralēli abās vietās, skatītāji būs aicināti vērot driftu gan lielajās, atjaunotājas Biķernieku tribīnēs, gan no laukuma pie spīdveja stadiona. Pašlaik dalību sacensībām jau pieteikuši 69 dalībnieki, un, kas priecē, ka Pro klasē uz starta izies arī viesis no Zviedrijas un Somijas.

 

Tieši Biķerniekos izšķirsies uzvarētāji un kopvērtējuma pjedestāli 2018. Pro klasē kopvērtējuma līderis ir Ēriks Ulass, kuru izskatās , ka šogad nevienam neizdosies apdzīt, un viņš būs ne tikai Baltijas čempions bet arī Latvijas, viņam seko Ingus Jēkabsons un Jānis Eglīte, bet sezonas noslēgumā, cīņai ir pieslēdzies Rinalds Rižovs ,kuram ir teorētiski vēl iespēja sasniegt gada kopvērtējuma pjedestālu, un cīņā iesaistās arī Igaunis Kristjan Sallu Salmre, kurš šogad aizvada visus Pro LV posmus.

ProAm klasē situācija ir pilnīgi neprognozējama, no 1-8 vietai, rezultāti ir tik tuvi, ka tie izšķirsies tieši 6.oktobrī, tas pats ir Proam komandu ieskaitē, 4 komandas, kuras ir reģistrētas Betsafe Latvijas drifta kausa ieskaitē 2018 gada sezonā pjedestālu sadalīs tieši sezonas noslēguma sacensībās.

Street klasē ir līdzīgi kā Proam klasē, tikai street pašlaik ļoti tuvi punkti ir braucējiem no 1-10 vietai, un arī šeit viss izšķirsies tieši 6.oktobrī, tas nozīmē, ka šīs sacensības ir svarīgas visiem braucējiem, gan tiem, kuri cīnās par vietu uz pjedestāla gada kopvērtējumu, gan arī pārējiem, lai nostiprinātu pēc iespējas augstāku rezultātu noslēdzot sezonu. Street komandu ieskaitē ir reģistrētas 6 komandas, un arī tās pjedestālu sezonā sadalīs tieši sezonas noslēgumā.

Garlaicīgi nebūs ne sekundi, kamēr vienā trasē norisināsies Proam un Pro cīņas, tikmēr turpat blakus notiks Street cīņas, kamēr viena klase aizvadīs dalībnieku sapulces, paralēli otrajā trasē notiks drifts.

Biļetes šoreiz ietver neierobežotu piekļuvi gan abiem dalībnieku parkiem, gan, protams centrālajām tribīnēm, biļetes iespējams iegādāties visās biļešu servisa kasēs un  www.bilesuserviss.lv. Biļetes būs iespējams iegādāties arī uz vietas.

Piektdienas vakarā Biķerniekos tiks aizvadīti treniņu braucieni proam un pro klasei.

Vairāk informāciju par sacensībām un dienaskārtību  var iegūt www.driftlatvia.com

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626