Jaunumi

Biķerniekos notiks Latvijas čempionāta motošosejā otrais posms

Šajā nedēļas nogalē 3. un 4. jūnijā Biķernieku trasē notiks Navas Racing Club rīkotais BMA Baltijas Superbike un Latvijas čempināta otrais posms. Tāpat šī pasākuma ietvaros notiks arī Latvijas Street Kausa pirmā posma ieskaite.

 

“Mēs (BMA un Navas sacīkšu klubs) priecājamies, ka mums ir dots tāds gods uzņemt Latvijas čempionātu, apvienojot to ar BMA Baltijas Superbike čempionātu un padarīt motošosejas sacīkstes populārākas mūsu valstīs. Tā ir lieliska iespēja apmainīties un dalīties pieredzē ar latviešu sportistiem. Visi braucēji mīl leģendāro Biķernieku trasi, tādēļ vēlamies teikt, ka mototreniņi trasē un sacīkstes ir domātas visiem, tāpēc ikviens braucējs ir laipni aicināts uz sestdienas treniņiem un, ja patiks, tad droši var izmēģināt sacensības svētdien. Visas instrukcijas un informācija tiks sniegtas uz vietas,” stāsta pasākuma organizators Vidas Stankevičius, atgādinot, ka vēl nav par vēlu reģistrēties https://www.nrc.lt/en/events/156/ , piebilstot, ka to varēšot izdarīt arī uz vietas.

Pēc organizatora sniegtās informācijas uz doto brīdi esot pieteikušies ap simts dalībnieku, tai skaitā arī mūsu Superbike klases braucēji Mārcis Pirtnieks (“SFRTMotorsports”) un Sergejs Paņevins (“Motoaplis”), no Supertsock 600 Gints Apinis (“Motoaplis”) un Juris Apinis (“Motosport racing club”), Māris Grīviņš (“Road Racing Riga”) no B1200 , kā arī C1200 klases iepriekšējā posma uzvarētājs Elāns Katkovskis (Privāti) un C600 klases trešās vietas ieguvējs Ģirts Feldbergs (“Motosport racing club”) un daudzi citi mūsu motošosejas braucēji.

Sestdien visas dienas garumā notiks “Trackday”, pēc kura pulksten 18:00 paredzēts pirmais kvalifikācijas brauciens. Savukārt svētdiena iesāksies ar treniņbraucieniem, pēc kuriem sekos otrā kvalifikācija, bet 14:45 tiks dots pirmais starts.

Vairāk informācijas organizatora mājas lapā: https://www.nrc.lt/en/events/156/

 

 

Biķernieku kompleksā sporta bāze 
S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079 

Tālr: +371 67025800 
E-pasts: info@bksb.lv 

e-adrese E-adrese

 

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Reģ. nr.: 40003345734 
S.Eizenšteina iela 6, , Rīga, LV-1079 
AS Swedbank Konts: LV92HABA0551029752626